Het team

Team Europa

Het Europese team is al 15 haar dé specialist in het uitvoeren van kwalitatief onderzoek in bijna ieder land in Europa. Als onderdeel van onze ‘Global’ organisatie verzorgen wij uw onderzoeksvraag ook wereldwijd. Alle Europese projecten coördineren wij vanuit onze kantoren in Nederland, Verenigd Koninkrijk, Italië, Zwitserland en Polen.

 

Nederland

HS Brands Europe

Managing Director Europe

Carlo van den Berg

+31 (0)294 45 45 11
+31 (0)651 45 82 77
carlo.vandenberg@hsbrands.eu

LinkedIn
HS Brands Europe

Client Service Manager

Dionne Deemter

+31 (0)294 45 45 11
dionne.deemter@hsbrands.eu

LinkedIn
HS Brands Europe

Quality Control

Amanda de Ruiter

+31 (0)294 45 45 11
amanda.deruiter@hsbrands.eu

LinkedIn

Verenigd Koninkrijk

HS Brands Europe

Head of Operations Europe North

Pei San Teo

peisan.teo@hsbrands.eu

LinkedIn
HS Brands Europe

Project Manager

Sue Morrish

sue.morrish@hsbrands.eu

LinkedIn

Italië

HS Brands Europe

Head of Operations Europe South

Lucia Pennetta

lucia.pennetta@hsbrands.eu

LinkedIn
HS Brands Europe

Project Manager

Francesca Conti

francesca.conti@hsbrands.eu

LinkedIn

Polen

HS Brands Europe

Head of Operations Europe East

Olga Kolisnichenko

olga.kolisnichenko@hsbrands.eu

LinkedIn

Zwitserland

HS Brands Europe

Manager Zwitserland

Ruedi Huber

ruedi.huber@hsbrands.eu

LinkedIn